IC754CSL12CTD-DA IC754CSL12CTD-EC IC754CSL12CTD-FD GE Fanuc Touch Panel Protective Film
  • brand nameVICPAS
  • modelIC754CSL12CTD-DA IC754CSL12CTD-EC IC754CSL12CTD-FD
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, T/T ,Credit Card, Western Union
  • update timeWed, 13 May 2026 20:23:42 GMT
  • Brand GE Fanuc
  • Supply Parts QuickPanel View Front Overlay MMI Touch Screen
  • Display Size 12 inches
Detailed
GE Fanuc IC754CSL12CTD-DA IC754CSL12CTD-EC IC754CSL12CTD-FD Touch Panel Front Overlay
Order each part separately is available
Touchscreen: Resistive
Warranty: 1-Year Warranty
Input Voltage: 10.8 to 30.0 VDC
Display Element: TFT Color
Display Size: 12"
Lifecycle Status: Active
Indicators - LEDs: bi-color (pwr), tri-color (user)
Power: Less than 48W