Unitronics V120-22-RA22 V120-22-T1 Membrane Switch Keypad
  • brand nameVICPAS
  • modelV120-22-RA22 V120-22-T1
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, T/T ,Credit Card, Western Union
  • update timeWed, 13 May 2026 09:57:00 GMT
  • Brand VICPAS
  • Model Unitronics V120-22-RA22 V120-22-T1
  • Supply Parts V120-22-RA22 V120-22-T1 Operator Panel Keypad
  • Product Line Unitronics Vision120™
  • Display Size 2.4"
Detailed
Unitronics Vision120™ V120-22-RA22 V120-22-T1 Keyboard Membrane for HMI replacement
Unitronics Vision120™ V120-22-RA22 V120-22-T1 Terminal Keypad for HMI repair replacement
Specifications:
Part Number: V120-22-RA22 V120-22-T1
Display Resolution: 128 x 64 pixels
Warranty: 1-Year Warranty
Input Freq.: 10kHz max.
Minimum Pulse: 40μs
Supply Supply: 12VDC or 24VDC
Storage Temp.: -20℃~+60℃
Transport Temp.: −20 ... +60 °C
Operation Temp.: 0 ... +50 °C