IPC15T-1D-X2H-DA3 IPC15T-1D-X4H-NA1 HMI Touch Screen LCD Display Plastic Shell
  • group nameOther Parker Series
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • modelIPC15T-1D-X2H-DA3 IPC15T-1D-X4H-NA1
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 08:27:23 GMT
Paramtents
  • Brand VICPAS
  • Warranty 365 Days
  • Supply Touch Panel Plastic Enclosure LCD Display Panel
  • Shipping 2-4 workdays
  • Part Number IPC15T-1D-X2H-DA3 IPC15T-1D-X4H-NA1
  • Display Size 15"
  • Product Line Parker IPC PowerStations
Detailed
Parker IPC15T-1D-X2H-DA3 IPC15T-1D-X4H-NA1 Touch Digitizer Glass LCD Display Plastic Cover Body
Order each part separately is available
Specifications:
Brand: VICPAS
Operating Humidity: 5-95% (non-condensing)
Display Resolution: 1024 x 768 pixels
Warranty: 12 Months Warranty
Display Size: 15 inch
Display Type: Color TFT
Touchscreen: Resistive, analog
Power Supply: 12VDC or 24VDC
Storage Temperature: -20 °C ~ +60 °C