5AP5230.185B-000 Touch Digitizer Glass Replacement
  • group nameAutomation Panel
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • model5AP5230.185B-000
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:29:44 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type multi-touch PCT
  • Size 18.5 inch
  • Brand B&R
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Automation Panel 5000 5AP5230.185B-000
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R Automation Panel 5000 swing arm multi-touch 5AP5230.185B-000 Touch Panel Repair
Automation Panel 5000 swing arm multi-touch 5AP5230.185B-000 Touchscreen Glass
Specifications:
Part Number: 5AP5230.185B-000
Product Line: Automation Panel 5000
Screen Diagonal: 18.5 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power: 24 VDC
Display Type: TFT color
Mounting Position: Vertical
Input Type: Touchscreen
Serial Interface Type: RS232
Storage: -20 to 50°C