5AP830.215C-00 Touch Panel Replacement
  • brand nameVICPAS
  • model5AP830.215C-00
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 22:18:52 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type multi-touch PCT
  • Size 21.5 inch
  • Brand B&R
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Automation Panel 5AP830.215C-00
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R Automation Panel 830 5AP830.215C-00 Touch Digitizer Glass Repair
Automation Panel 830 5AP830.215C-00 Touch Screen Panel Glass
Specifications:
The table below describes the parameters of the 5AP830.215C-00 Automation Panel 830 HMI Panel Glass.
Part Number: 5AP830.215C-00
Product Line: Automation Panel
Screen diagonal 21.5 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power 24 VDC
Serial interface Type: RS232
Storage -20 to 50°C