5AP99D.215C-00 Touch Screen Monitor Repair
  • brand nameVICPAS
  • model5AP99D.215C-00
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 00:43:29 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type multi-touch PCT
  • Size 21.5 inch
  • Brand B&R
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Automation Panel 5AP99D.215C-00
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
Multi-Touch Capacitive Screen for B&R 5AP99D.215C-00 Now Available!
Automation Panel 9xD 5AP99D.215C-00 Touch Screen Panel HMI Touch Glass
Specifications:
Part Number: 5AP99D.215C-00
Product Line: Automation Panel
Screen Diagonal: 21.5 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power: 24 VDC
Serial Interface Type: RS232
Storage: -20 to 50°C