Panel PC 1200 5PPC1200.156B-10A Touch Screen Panel Repair
  • brand nameVICPAS
  • model5PPC1200.156B-10A
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 22:45:00 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type multi-touch PCT
  • Size 15.6 inch
  • Brand B&R
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Panel PC 1200 5PPC1200.156B-10A
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R Panel PC 1200 5PPC1200.156B-10A Touch Screen Monitor Repair Replacement
Panel PC 1200 5PPC1200.156B-10A Touch Screen Panel Glass
Specifications:
The table below describes the parameters of the 5PPC1200.156B-10A Panel PC 1200 Touch Screen Glass.
Input Power: 24 VDC
Part Number: 5PPC1200.156B-10A
Product Line: Panel PC 1200
Screen Diagonal: 15.6 in
Serial Interface Type: RS232
Storage: -20 to 50°C