5PC720.1044-K01 Touch Digitizer Glass Replacement
  • group nameB&R Panel PC
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • model5PC720.1044-K01
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 01:32:55 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Size 10.4 inch
  • Brand B&R
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Panel PC 700 5PC720.1044-K01
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R Panel PC 700 5PC720.1044-K01 Front Overlay Touch Panel Repair
Panel PC 700 5PC720.1044-K01 Protective Film Touchscreen Glass
Specifications:
Part Number: 5PC720.1044-K01
Product Line: Panel PC 700
Screen Diagonal: 10.4 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power: 24 VDC
Display Type: TFT color
Backlight Type: LED
Input Type: Touchscreen
Front Frame: Aluminum
Storage Temperature: -30 to 70°C