PP500 5PP520.1043-K09 Protective Film Touch Screen
  • brand nameVICPAS
  • model5PP520.1043-K09
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 20:15:21 GMT
Paramtents
  • Brand B&R
  • Size 15 inch
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Power Panel 500 5PP520.1043-K09
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R Power Panel 500 5PP520.1043-K09 Touch Panel Protective Film Repair Replacement
Order each part separately is available
Power Panel 500 5PP520.1043-K09 Touchscreen Glass Protective Film
The following issues for the PP500 5PP520.1043-K09 devices are known:
• The monitor/panel interface does not support RGB signals.
• ARemb upgrade AR A4.00
• Automation Studio V3.0.90
• Visual Components Runtime (VC) V3.95.2
• Technology Guard
The PP500 features a USB 2.0 (Universal Serial Bus) host controller with multiple USB interfaces, 2 of which are accessible externally for the user. PP500 devices with a display size of 10.4", 12.1" or 15" are also equipped with a USB interface on the front of the device.
Specifications:
Part Number: 5PP520.1043-K09
Product Line: Power Panel 500
Screen Diagonal: 15 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power: 24 VDC
Serial Interface Type: RS232
Storage: -20 to 70°C