5PC720.1214-K01 5PC720.1214-K02 Protective Film Touch Panel
  • group nameB&R Panel PC
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • model5PC720.1214-K01 5PC720.1214-K02
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 21:50:02 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Size 12.1 inch
  • Brand B&R
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Panel PC 700 5PC720.1214-K01 5PC720.1214-K02
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R Panel PC 700 5PC720.1214-K01 5PC720.1214-K02 Touch Panel Protective Film Repair
Order each part separately is available
Panel PC 700 5PC720.1214-K01 5PC720.1214-K02 Touchscreen Glass Front Overlay Replacement
Specifications:
Part Number: 5PC720.1214-K01/K02
Product Line: Panel PC 700
Screen Diagonal: 12.1 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power: 24 VDC
Display Type: TFT color
Touch Screen Type: AMT
Panel Overlay: Polyester
Touchscreen Technology: Analog, resistive
Storage Temperature: -30 to 70°C