E535824 SCN-AT-FLT10.4-001-0A0-R Touch Screen Panel
  • group nameFor ELO Touch Panel with 4 / 5 Wires
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • modelE535824 SCN-AT-FLT10.4-001-0A0-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 00:10:02 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Size 10.4 inch
  • Warranty 365 days
  • Shipping 2-3 workdays
  • Name E535824 SCN-AT-FLT10.4-001-0A0-R Touch Screen Panel
Detailed
E535824 SCN-AT-FLT10.4-001-0A0-R Touch Screen Panel repair
E535824 SCN-AT-FLT10.4-001-0A0-R Touch Screen Panel Replacement touchscreen
E535824 SCN-AT-FLT10.4-001-0A0-R touch panel size: 10.4 inch, other general size is 3.0'' to 22''. E535824 SCN-AT-FLT10.4-001-0A0-R touch screen adopt to panel display device. touch digitizer glass linearity error:< 1.5%. E535824 SCN-AT-FLT10.4-001-0A0-R touch screen hmi response speed: < 10ms. E535824 SCN-AT-FLT10.4-001-0A0-R touchscreen temperature operating range: -10°C ~ 60°C. E535824 SCN-AT-FLT10.4-001-0A0-R touch membrane temperature storage range: -20°C ~ 70°C. E535824 SCN-AT-FLT10.4-001-0A0-R touch screen display current: 5mA~25mA. E535824 SCN-AT-FLT10.4-001-0A0-R touch screen monitor operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.