E314438 SCN-AT-FLT11.3-M07-0H1-R Touch Screen Panel
  • brand nameVICPAS
  • modelE314438 SCN-AT-FLT11.3-M07-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 21:00:37 GMT
  • Warranty 365 days
  • Shipping 2-4 workdays
  • Size 11.3
  • Name E314438 SCN-AT-FLT11.3-M07-0H1-R Touch Screen Panel
Packging & Delivery
  • Min Order1 piece
Briefing
E314438 SCN-AT-FLT11.3-M07-0H1-R
It is brand new and good quality with a year warranty.
Detailed
E314438 SCN-AT-FLT11.3-M07-0H1-R Touch Screen Panel Glass Repair
E314438 SCN-AT-FLT11.3-M07-0H1-R touch screen size: inch and other general size is 3.0'' to 22'' . E314438 SCN-AT-FLT11.3-M07-0H1-R touchscreen adopt to panel display device. E314438 SCN-AT-FLT11.3-M07-0H1-R touch panel touch times are more than 1 million touches. E314438 SCN-AT-FLT11.3-M07-0H1-R touch screen monitor Current: 5mA~25mA. E314438 SCN-AT-FLT11.3-M07-0H1-R HMI touch screen temperature operating range: -10° C ~ 60° C. E314438 SCN-AT-FLT11.3-M07-0H1-R MMI touch screen Operation Voltage : Typical +DC 5V. E314438 SCN-AT-FLT11.3-M07-0H1-R touch membrane operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
 Contact VICPAS for Help
Product Feature:
Size :  11.3 inch;