E915523 SCN-AT-FLT19.0-Z01-0H1-R Touch Screen Glass Repair
  • brand nameVICPAS
  • modelE915523 SCN-AT-FLT19.0-Z01-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:59:12 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Warranty 365 days
  • Shipping 2-4 workdays
  • Size 19 inch
  • Name E915523 SCN-AT-FLT19.0-Z01-0H1-R Touch Screen Glass Repair
Packging & Delivery
  • Min Order1 piece
Briefing
E915523 SCN-AT-FLT19.0-Z01-0H1-R
It is brand new and good quality with a year warranty.
Detailed
E915523 SCN-AT-FLT19.0-Z01-0H1-R Touch Screen Replacement Repair
E915523 SCN-AT-FLT19.0-Z01-0H1-R touch panel size: inch; other general size is 3.0'' to 22''. E915523 SCN-AT-FLT19.0-Z01-0H1-R touch screen adopt to panel display device, touch digitizer glass linearity error:< 1.5%; E915523 SCN-AT-FLT19.0-Z01-0H1-R touch screen hmi response speed: < 10ms. E915523 SCN-AT-FLT19.0-Z01-0H1-R touchscreen temperature operating range: -10°C ~ 60°C. E915523 SCN-AT-FLT19.0-Z01-0H1-R touch membrane temperature storage range: -20°C ~ 70°C. E915523 SCN-AT-FLT19.0-Z01-0H1-R touch screen display current: 5mA~25mA. E915523 SCN-AT-FLT19.0-Z01-0H1-R touch screen monitor operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
 We are waiting for your contact
Product Specification:
Size :  19 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
* Performance
Resolution(Interpolation) 4096*4096
Linearity Error <1.5%
Response Speed <10ms
* Electrical
Operation Voltage Typical +DC 5V
Power Supply USB or RS232
Interface Full Duplex USB 2.0 (Full Speed) Plug and play compatible
Serial RS-232.
Current 5mA~25mA
Isolation Resistance >20MΩ @ DC 25V