E834107 SCN-A5-FLT13.3-001-0H1-R Touch Screen Panel
  • brand nameVICPAS
  • modelE834107 SCN-A5-FLT13.3-001-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:28:34 GMT
  • Shipping 2-4 workdays
  • Size 13.3
  • Name E834107 SCN-A5-FLT13.3-001-0H1-R Touch Screen Panel
Briefing
E834107 SCN-A5-FLT13.3-001-0H1-R
It is brand new and good quality with a year warranty.
Detailed
E834107 SCN-A5-FLT13.3-001-0H1-R Touch Screen Panel Repair replacement
E834107 SCN-A5-FLT13.3-001-0H1-R touch panel size: inch. other custom size is 3.0'' to 24'' . E834107 SCN-A5-FLT13.3-001-0H1-R touch membrane adopt to panel display device. E834107 SCN-A5-FLT13.3-001-0H1-R HMI touch glass light transmission: 80%(Meet ASTM D1003). E834107 SCN-A5-FLT13.3-001-0H1-R touch screen temperature storage range: -20°C ~ 70°C; E834107 SCN-A5-FLT13.3-001-0H1-R touchscreen temperature operating range: -10°C ~ 60°C. E834107 SCN-A5-FLT13.3-001-0H1-R touch screen tablet resistance: 300Ω < X Axis < 900Ω, 200Ω < Y Axis < 800Ω (Varies with different size), E834107 SCN-A5-FLT13.3-001-0H1-R Touch screen display operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
 Why no have a try to contact us
Product Feature:
Size : 13.3 inch;