E609525 SCN-A5-FLT15.0-001-0H0-R Touch Screen Repair
  • brand nameVICPAS
  • modelE609525 SCN-A5-FLT15.0-001-0H0-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:19:43 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Shipping 2-3 workdays
  • Warranty 365 Days
  • Size 15 inch
  • Name E609525 SCN-A5-FLT15.0-001-0H0-R Touch Screen Repair
Detailed
E609525 SCN-A5-FLT15.0-001-0H0-R touch screen glass size: 15 inch, other general size is 3.0'' to 22'' . E609525 SCN-A5-FLT15.0-001-0H0-R touch screen HMIl adopt to panel display device; E609525 SCN-A5-FLT15.0-001-0H0-R touch panel power supply: USB or RS232. E609525 SCN-A5-FLT15.0-001-0H0-R touch digitizer glass operation system including : Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc. E609525 SCN-A5-FLT15.0-001-0H0-R touchscreen touch times are more than 1 million touches. E609525 SCN-A5-FLT15.0-001-0H0-R MMI touch glass temperature operating range: -10° C ~ 60° C, E609525 SCN-A5-FLT15.0-001-0H0-R touch membrane Resistance 300Ω < X Axis <900Ω , 200Ω < Y Axis <800Ω (Varies with different size).
 Click for More Detail
Product Details:
Size :  15 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Contact Bounce : <10ms
Linearity : 1.5%(<1.0% by Request)