E439348 SCN-A5-FLT15.0-003-0H1-R Touch Screen Panel Repair
  • brand nameVICPAS
  • modelE439348 SCN-A5-FLT15.0-003-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 00:26:45 GMT
Paramtents
  • Touch screen tapes Resistance touch screen
  • ELO touch panel in stock
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-3 workdays
  • Name E439348 SCN-A5-FLT15.0-003-0H1-R Touch Screen Pane
Detailed
E439348 SCN-A5-FLT15.0-003-0H1-R Touch Screen Panel Repair replacement
E439348 SCN-A5-FLT15.0-003-0H1-R touch screen size: inch. and other general size is 3.0'' to 22'' . E439348 SCN-A5-FLT15.0-003-0H1-R touchscreen adopt to panel display device. E439348 SCN-A5-FLT15.0-003-0H1-R touch panel touch times are more than 1 million touches. E439348 SCN-A5-FLT15.0-003-0H1-R touch screen monitor Current: 5mA~25mA, E439348 SCN-A5-FLT15.0-003-0H1-R HMI touch screen temperature operating range: -10° C ~ 60° C, E439348 SCN-A5-FLT15.0-003-0H1-R MMI touch screen Operation Voltage : Typical +DC 5V. E439348 SCN-A5-FLT15.0-003-0H1-R touch membrane operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
 Why no have a try to contact us
Product Feature:
Size : 15 inch;