E348827 SCN-AT-FLT08.4-Z01-0H1-R Elo Touchscreen Panel Repair
  • brand nameVICPAS
  • modelE348827 SCN-AT-FLT08.4-Z01-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:14:35 GMT
  • Warranty 365 Days
  • Size 8.4 inch
  • Shipping 2-3 Workdays
  • Name E348827 SCN-AT-FLT08.4-Z01-0H1-R Elo Touchscreen Panel Repair
Detailed
E348827 SCN-AT-FLT08.4-Z01-0H1-R touch panel size: inch. other custom size is 3.0'' to 24'' . E348827 SCN-AT-FLT08.4-Z01-0H1-R touch membrane adopt to panel display device. E348827 SCN-AT-FLT08.4-Z01-0H1-R HMI touch glass light transmission: 80%(Meet ASTM D1003). E348827 SCN-AT-FLT08.4-Z01-0H1-R touch screen temperature storage range: -20°C ~ 70°C; E348827 SCN-AT-FLT08.4-Z01-0H1-R touchscreen temperature operating range: -10°C ~ 60°C. E348827 SCN-AT-FLT08.4-Z01-0H1-R touch screen tablet resistance: 300Ω < X Axis < 900Ω, 200Ω < Y Axis < 800Ω (Varies with different size), E348827 SCN-AT-FLT08.4-Z01-0H1-R Touch screen display operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.