E928729 SCN-A5-FLT17.1-Z03-0H1-R Touch Screen Glass Repair
  • group nameFor ELO Touch Panel with 4 / 5 Wires
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • modelE928729 SCN-A5-FLT17.1-Z03-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:29:52 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-3 workdays
  • Keyword Touch Screen Panel Glass Repai
  • Name E928729 SCN-A5-FLT17.1-Z03-0H1-R Touch Screen Glas
Detailed
E928729 SCN-A5-FLT17.1-Z03-0H1-R TOUCH SCREEN REPIAR
E928729 SCN-A5-FLT17.1-Z03-0H1-R touch screen glass size: inch; and other general size is 3.0'' to 22'' . E928729 SCN-A5-FLT17.1-Z03-0H1-R touch screen adopt to panel display device. E928729 SCN-A5-FLT17.1-Z03-0H1-R touch panel touch times are more than 1 million touches. E928729 SCN-A5-FLT17.1-Z03-0H1-R touch screen display Current: 5mA~25mA. E928729 SCN-A5-FLT17.1-Z03-0H1-R touch digitizer glass operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc. E928729 SCN-A5-FLT17.1-Z03-0H1-R HMI touch glass temperature operating range: -10° C ~ 60° C, E928729 SCN-A5-FLT17.1-Z03-0H1-R MMI touch screen Operation Voltage : Typical +DC 5V.
 Click for Best Price
Product Information:
Size : 17.1 inch;