model4PPC70.101G-20B 4PPC70.101G-20W
payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
update timeThu, 14 May 2026 00:10:21 GMT
Warranty 1 Year VICPAS Warranty
Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Model B&R Power Panel C70 4PPC70.101G-20W
Model B&R Power Panel C70 4PPC70.101G-20B
Size 7 inch
Min Order1 piece
Order each part separately is available
| Part Number : | 4PPC70.101G-20B 4PPC70.101G-20W |
| Product Line: | B&R Power Panel C70 |
| Screen Size: | 10.1 in. |
| Warranty: | 1-Year Warranty |
| Technology: | Analog Resistive Film |
| Resolution: | DC 5V 1mA |
| Display colour: | 16 million colours |
| Storage Temp.: | -20℃~+70℃ |