4PPC70.101N-22B 4PPC70.101N-22W Touch Screen Protective Film
  • brand nameVICPAS
  • model4PPC70.101N-22B 4PPC70.101N-22W
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 02:17:06 GMT
  • Model B&R Power Panel C70 4PPC70.101N-22B
  • Model B&R Power Panel C70 4PPC70.101N-22W
  • Size 10.1 inch
Detailed
Order each part separately is available
The Short description of 4PPC70.101N-22B and 4PPC70.101N-22W operator terminals: Power Panel C70, 10.1", analog resistive touch screen, Intel ATOM 333 MHz comp., 256 MB DDRAM, 32 kB FRAM, 2 GB flash drive onboard, 1 X2X Link interface, 1 POWERLINK interface, 1 Ethernet interface 10BASE-T/100BASE-TX, 2 USB 2.0 interfaces, basic device with option board: 1x CAN bus, 1x RS232, portrait format, anthracite gray pinstripe
Specifications:
Part Number : 4PPC70.101N-22B 4PPC70.101N-22W
Product Line: B&R Power Panel C70
Screen Size: 10.1 in.
Warranty: 1-Year Warranty
Technology: Analog Resistive Film
Resolution: DC 5V 1mA
Display colour: 16 million colours
Storage Temp.: -20℃~+70℃