SCNA5-F1LT15.0-205-0H1-R Touch Digitizer Glass Repair
  • group nameFor ELO Touch Panel with 4 / 5 Wires
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • modelSCNA5-F1LT15.0-205-0H1-R
  • payment methodWestern Union, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 22:59:21 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Size 15 inch
  • Brand VICPAS
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
SCNA5-F1LT15.0-205-0H1-R Touch Panel Repair Replacement
SCNA5-F1LT15.0-205-0H1-R Touchscreen Glass
Specifications:
The table below describes the parameters of the SCN-A5-F1LT15.0-205-0H1-R Touchscreen Panel.
Part Number: SCNA5-F1LT15.0-205-0H1-R
Product Line: Touch Screen Panel
Screen diagonal 15 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power 24 VDC
Display Type: TFT color
Mounting position: Vertical
Input Type: Touchscreen
Serial interface Type: RS232
Storage -20 to 50°C