E853914 SCN-AT-FLT09.4-002-0H1-R Touch Screen Panel Elo
  • brand nameVICPAS
  • modelE853914 SCN-AT-FLT09.4-002-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 21:47:56 GMT
  • Shipping 2-3 Workdays
  • Size 9.4 Inch
  • Name E853914 SCN-AT-FLT09.4-002-0H1-R Touch Screen Panel Elo
Detailed
E853914 SCN-AT-FLT09.4-002-0H1-R Touch Screen Panel Elo Repair
E853914 SCN-AT-FLT09.4-002-0H1-R touch screen size: inch. and other general size is 3.0'' to 22'' . E853914 SCN-AT-FLT09.4-002-0H1-R touchscreen adopt to panel display device. E853914 SCN-AT-FLT09.4-002-0H1-R touch panel touch times are more than 1 million touches. E853914 SCN-AT-FLT09.4-002-0H1-R touch screen monitor Current: 5mA~25mA, E853914 SCN-AT-FLT09.4-002-0H1-R HMI touch screen temperature operating range: -10° C ~ 60° C, E853914 SCN-AT-FLT09.4-002-0H1-R MMI touch screen Operation Voltage : Typical +DC 5V. E853914 SCN-AT-FLT09.4-002-0H1-R touch membrane operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
 Contact VICPAS for Product Detail
Product Specification:
Size :  9.4 inch;