E019369 SCN-A5-FLT06.4-Z02-0H1-R Touch Screen Glass
  • brand nameVICPAS
  • modelE019369 SCN-A5-FLT06.4-Z02-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 22:47:04 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-3 workdays
  • Name E019369 SCN-A5-FLT06.4-Z02-0H1-R Touch Screen Glass
Detailed
E019369 SCN-A5-FLT06.4-Z02-0H1-R Touch Screen Panel Glass repair
E019369 SCN-A5-FLT06.4-Z02-0H1-R touch screen size: 6.4 inch. and other general size is 3.0'' to 22'' ; E019369 SCN-A5-FLT06.4-Z02-0H1-R touch panel adopt to panel display device. E019369 SCN-A5-FLT06.4-Z02-0H1-R touchscreen touch times are more than 1 million touches. E019369 SCN-A5-FLT06.4-Z02-0H1-R HMI touch glass temperature operating range: -10° C ~ 60° C. E019369 SCN-A5-FLT06.4-Z02-0H1-R MMI touch screen Operation Voltage : Typical +DC 5V, E019369 SCN-A5-FLT06.4-Z02-0H1-R touch screen display Current: 5mA~25mA. E019369 SCN-A5-FLT06.4-Z02-0H1-R touch digitizer glass operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
 Why no have a try to contact us
Product Feature:
Size :  6.4 inch;