E893812 SCN-A5-FLT10.4-Z04-0H1-R Touchscreen Glass
  • brand nameVICPAS
  • modelE893812 SCN-A5-FLT10.4-Z04-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 18:59:20 GMT
  • Shipping 2-3 workdays
  • Size 10.4 inch
  • Name E893812 SCN-A5-FLT10.4-Z04-0H1-R Touchscreen Glass
Detailed
E893812 SCN-A5-FLT10.4-Z04-0H1-R Touchscreen Glass repair
E893812 SCN-A5-FLT10.4-Z04-0H1-R touch screen size: 10.4 inch and other general size is 3.0'' to 22'' . E893812 SCN-A5-FLT10.4-Z04-0H1-R touch panel adopt to panel display device. E893812 SCN-A5-FLT10.4-Z04-0H1-R touchscreen touch times are more than 1 million touches. E893812 SCN-A5-FLT10.4-Z04-0H1-R HMI touch glass temperature operating range: -10° C ~ 60° C. E893812 SCN-A5-FLT10.4-Z04-0H1-R MMI touch screen Operation Voltage : Typical +DC 5V. E893812 SCN-A5-FLT10.4-Z04-0H1-R touch screen display Current: 5mA~25mA. E893812 SCN-A5-FLT10.4-Z04-0H1-R touch digitizer glass operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
 Click for Best Price
Product Information:
Size :  10.4 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
* Environmental
Temperature Operating Range: -10° C ~ 60° C
Storage Range: -20° C ~ 70° C
Relative Humidity Operating Range: 0%~90% RH (no dew falls)
* Performance
Resolution(Interpolation) 4096*4096
Linearity Error <1.5%
Response Speed <10ms
* Optical
Light Transmission 80%(Meet ASTM D1003)