E239338 SCN-A5-FLT12.1-M08-0A1-R Touch Screen Panel
  • brand nameVICPAS
  • modelE239338 SCN-A5-FLT12.1-M08-0A1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 00:10:07 GMT
  • Warranty 365 days
  • Shipping 2-4 workdays
  • Size 12.1 inch
  • Name E239338 SCN-A5-FLT12.1-M08-0A1-R Touch Screen Panel
Packging & Delivery
  • Min Order1 piece
Briefing
E239338 SCN-A5-FLT12.1-M08-0A1-R
It is brand new and good quality with a year warranty.
Detailed
E239338 SCN-A5-FLT12.1-M08-0A1-R Touch Screen Panel Repair
E239338 SCN-A5-FLT12.1-M08-0A1-R touchscreen size: inch, other general size is 3.0'' to 22''. E239338 SCN-A5-FLT12.1-M08-0A1-R touch panel adopt to panel display device. E239338 SCN-A5-FLT12.1-M08-0A1-R touch screen monitor linearity error:< 1.5%. E239338 SCN-A5-FLT12.1-M08-0A1-R touch digitizer glass response speed: < 10ms, E239338 SCN-A5-FLT12.1-M08-0A1-R HMI touch screen temperature operating range: -10°C ~ 60°C. E239338 SCN-A5-FLT12.1-M08-0A1-R touch screen temperature storage range: -20°C ~ 70°C. E239338 SCN-A5-FLT12.1-M08-0A1-R MMI touch screen current: 5mA~25mA, E239338 SCN-A5-FLT12.1-M08-0A1-R touch membrane operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.