E941047 SCN-A5-FLT12.1-Z04-0H1-R Touch Screen Panel Glass
  • brand nameVICPAS
  • modelE941047 SCN-A5-FLT12.1-Z04-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 21:51:09 GMT
  • Warranty 365 days
  • Shipping 2-3 workdays
  • Name E941047 SCN-A5-FLT12.1-Z04-0H1-R Touch Screen Panel Glass
  • Size 12.1 inch
Briefing
E941047 SCN-A5-FLT12.1-Z04-0H1-R
It is brand new and good quality with a 1-year warranty.
Detailed
E941047 SCN-A5-FLT12.1-Z04-0H1-R Touch Screen Panel Glass Repair
Touch screen for E941047 SCN-A5-FLT12.1-Z04-0H1-R repair.
HMI touch glass for E941047 SCN-A5-FLT12.1-Z04-0H1-R repair,
Touch panel for E941047 SCN-A5-FLT12.1-Z04-0H1-R repair.
Touch digitizer glass for E941047 SCN-A5-FLT12.1-Z04-0H1-R repair
Protective film for E941047 SCN-A5-FLT12.1-Z04-0H1-R
Touch screen tablet for E941047 SCN-A5-FLT12.1-Z04-0H1-R
Touch screen monitor for E941047 SCN-A5-FLT12.1-Z04-0H1-R repair;
Product Feature:
Size :  12.1 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Electrostatic Endurance No abnormal appearance after 10kv, 100Ω , 250PF electrostatic used
Isolation Resistance >20MΩ @ DC 25V
Resistance 300Ω < X Axis <900Ω , 200Ω < Y Axis <800Ω (Varies with different size)
* Performance
Linearity Error <1.5%