E640635 SCN-AT-FLT15.0-Z03-0H1-R Touch Screen Glass
  • brand nameVICPAS
  • modelE640635 SCN-AT-FLT15.0-Z03-0H1-R
  • payment methodD/P, Western Union, MoneyGram, T/T, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:29:55 GMT
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Warranty 365 days
  • Shipping 2-3 workdays
  • Size 15 inch
  • Name E640635 SCN-AT-FLT15.0-Z03-0H1-R Touch Screen Glass
Detailed
E640635 SCN-AT-FLT15.0-Z03-0H1-R Touch Screen Glass repair
E640635 SCN-AT-FLT15.0-Z03-0H1-R touch screen glass size: 15 inch; and other general size is 3.0'' to 22'' . E640635 SCN-AT-FLT15.0-Z03-0H1-R touch screen adopt to panel display device. E640635 SCN-AT-FLT15.0-Z03-0H1-R touch panel touch times are more than 1 million touches. E640635 SCN-AT-FLT15.0-Z03-0H1-R touch screen display Current: 5mA~25mA. E640635 SCN-AT-FLT15.0-Z03-0H1-R touch digitizer glass operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc. E640635 SCN-AT-FLT15.0-Z03-0H1-R HMI touch glass temperature operating range: -10° C ~ 60° C, E640635 SCN-AT-FLT15.0-Z03-0H1-R MMI touch screen Operation Voltage : Typical +DC 5V.
 Click for More Detail
Product Details:
Size : 15  inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Resolution(Interpolation) 4096*4096
Linearity Error <1.5%