E863812 SCN-AT-FLT06.4-Z06-0H1-R Touchscreen Panel Repair
  • brand nameVICPAS
  • modelE863812 SCN-AT-FLT06.4-Z06-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 23:35:25 GMT
  • Warranty 365 Days
  • Shipping 2-4 Workdays
  • Name E863812 SCN-AT-FLT06.4-Z06-0H1-R Touchscreen Panel Repair
Detailed
E863812 SCN-AT-FLT06.4-Z06-0H1-R touchscreen size: 6.4 inch, other general size is 3.0'' to 22''. E863812 SCN-AT-FLT06.4-Z06-0H1-R touch panel adopt to panel display device. touch screen monitor linearity error:< 1.5%. E863812 SCN-AT-FLT06.4-Z06-0H1-R touch digitizer glass response speed: < 10ms. E863812 SCN-AT-FLT06.4-Z06-0H1-R HMI touch screen temperature operating range: -10°C ~ 60°C. E863812 SCN-AT-FLT06.4-Z06-0H1-R touch screen temperature storage range: -20°C ~ 70°C. E863812 SCN-AT-FLT06.4-Z06-0H1-R MMI touch screen current: 5mA~25mA. E863812 SCN-AT-FLT06.4-Z06-0H1-R touch membrane operation system including: Linux / DOS / Windows ME/95/98 / NT4.0/XP/2000/Mac OS etc.
 Click for More Detail
Product Details:
Size : 6.4  inch;
Shipping : 2~4 Workdays
Warranty : 365 Days
Resolution(Interpolation) 4096*4096
Linearity Error <1.5%