4PPC70.057L-23B 4PPC70.057L-23W Touch Screen Protective Film
  • brand nameVICPAS
  • model4PPC70.057L-23B 4PPC70.057L-23W
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 00:10:57 GMT
  • Model B&R Power Panel C70 4PPC70.057L-23B
  • Model B&R Power Panel C70 4PPC70.057L-23W
  • Size 5.7 inch
Detailed
B&R Power Panel C70 4PPC70.057L-23B 4PPC70.057L-23W Protective Film Touch Screen Panel
Order each part separately is available
The short description about 4PPC70.057L-23B and 4PPC70.057L-23W Power Panel C70, 5.7", portrait format, fieldbus interfaces: 1x CAN bus, 1x RS485. CPU and memory: Intel Atom 333 MHz (compatible), 256 MB DDRAM, 32 kB FRAM, 2 GB onboard flash drive. Display and touch screen: 5.0", 480 x 640 (VGA) resolution, analog resistive touch screen, portrait format, aluminum white pinstripe. Interfaces: 1x POWERLINK, 1x Ethernet 10/100 Mbit/s, 1x X2X Link, 2x USB 2.0, 1x CAN bus, 1x RS485.
Specifications:
Part Number : 4PPC70.057L-23B 4PPC70.057L-23W
Product Line: B&R Power Panel C70
Screen Size: 5.7 in.
Warranty: 1-Year Warranty
Technology: Analog Resistive Film
Resolution: DC 5V 1mA
Display colour: 16 million colours
Storage Temp.: -20℃~+70℃