4PPC30.043F-22B 4PPC30.043F-23B Touch Screen Protective Film
  • group namePower Panel C70/C30
  • Min Order1 piece
  • brand nameVICPAS
  • model4PPC30.043F-22B 4PPC30.043F-23B
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 01:05:20 GMT
Paramtents
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
  • Model B&R Power Panel C30 4PPC30.043F-22B
  • Model B&R Power Panel C30 4PPC30.043F-23B
  • Size 4.3 inch
Detailed
B&R Power Panel C30 4PPC30.043F-22B 4PPC30.043F-23B Touch Screen Panel Protective Film
Order each part separately is available
Specifications:
Part Number : 4PPC30.043F-22B 4PPC30.043F-23B
Product Line: B&R Power Panel C30
Screen Size: 4.3 in.
Warranty: 1-Year Warranty
Technology: Analog Resistive Film
Resolution: DC 5V 1mA
Display colour: 16 million colours
Storage Temp.: -20℃~+70℃