Hot Air Gun RYA3400A
  • brand nameRIYANG
  • modelRYA3400A
  • payment methodL/C, Western Union, T/T, Paypal
  • update timeThu, 14 May 2026 08:36:04 GMT
Briefing
This hot air gun RYA3400A is double insulated, temperature constantly and continuously adjustable.
Detailed
Hot Air Gun RYA3400A
VOTALGE
220V, 50/60HZ
POWER
3400W
TEMPERATURE ADJUSTED
20℃ - 620℃
 ADJUSTABLE CONTINUOUSLY
AIR VOLUME
MAX 360L/MIN
AIR PRESSURE
3200PA
NET WEIGHT
1.2KG
HANDLE SIZE
ø65MM