Hot Air Gun RYA1600D
  • brand nameRIYANG
  • modelRYA1600D
  • payment methodL/C, Western Union, T/T, Paypal
  • update timeThu, 14 May 2026 07:27:37 GMT
Detailed
Hot Air Gun RYA1600D
VOTALGE
220V, 50/60HZ
POWER
1600W
TEMPERATURE ADJUSTED
20℃ - 620 ℃
 ADJUSTABLE CONTINUOUSLY
AIR VOLUME
MAX 180L/MIN
AIR PRESSURE
2600PA
NET WEIGHT
1.05KG
HANDLE SIZE
ø58MM