E568688 SCN-A5-FLT12.1-Z05-0H1-R Touchscreen Panel Repair
  • brand nameVICPAS
  • modelE568688 SCN-A5-FLT12.1-Z05-0H1-R
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeWed, 13 May 2026 21:49:14 GMT
  • Warranty 365 days
  • Shipping 2-3 workdays
  • Size 12.1 inch
  • Name E568688 SCN-A5-FLT12.1-Z05-0H1-R Touchscreen Panel Repair
Briefing
E568688 SCN-A5-FLT12.1-Z05-0H1-R
It is brand new and good quality with a year warranty.
Detailed
Touchscreen for E568688 SCN-A5-FLT12.1-Z05-0H1-R
HMI touch glass for E568688 SCN-A5-FLT12.1-Z05-0H1-R
Touch panel for E568688 SCN-A5-FLT12.1-Z05-0H1-R
MMI touch screen for E568688 SCN-A5-FLT12.1-Z05-0H1-R
Touch digitizer glass for E568688 SCN-A5-FLT12.1-Z05-0H1-R.
Protective film for E568688 SCN-A5-FLT12.1-Z05-0H1-R;
Touch screen monitor for E568688 SCN-A5-FLT12.1-Z05-0H1-R;
China Manufacture supplier factory for E568688 SCN-A5-FLT12.1-Z05-0H1-R.
 Contact VICPAS for Product Dimension
Product Feature:
Size :  12.1 inch;
Shipping : 2~3 Workdays
Warranty : 365 Days
Electrostatic Endurance No abnormal appearance after 10kv, 100Ω , 250PF electrostatic used
Isolation Resistance >20MΩ @ DC 25V
Resistance 300Ω < X Axis <900Ω , 200Ω < Y Axis <800Ω (Varies with different size)
* Performance
Linearity Error <1.5%