4PPC70.101G-22B 4PPC70.101G-22W Touch Panel Protective Film
  • brand nameVICPAS
  • model4PPC70.101G-22B 4PPC70.101G-22W
  • payment methodWestern Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card
  • update timeThu, 14 May 2026 02:17:14 GMT
  • Model B&R Power Panel C70 4PPC70.101G-22B
  • Model B&R Power Panel C70 4PPC70.101G-22W
  • Size 10.1 inch
Detailed
Order each part separately is available
Type of image displayed
Color composition of the image
Length of time that the image is displayed
Ambient temperature
Specifications:
Part Number : 4PPC70.101G-22B 4PPC70.101G-22W
Product Line: B&R Power Panel C70
Screen Size: 10.1 in.
Warranty: 1-Year Warranty
Technology: Analog Resistive Film
Resolution: DC 5V 1mA
Display colour: 16 million colours
Storage Temp.: -20℃~+70℃